ZADZWOŃ PO HYDRAULIKA - ZARAZ BĘDZIEMY

Hydraulik Warszawa Cennik 2024

Cennik usług hydraulicznych w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z orientacyjnymi cenami usług hydraulicznych, które oferuje nasza firma. Ceny przedstawione w poniższym zestawieniu mają charakter przykładowy, a precyzyjną wycenę przedkładamy Klientom zawsze po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia oraz zastanymi na miejscu pracy warunkami.

Zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 696 063 232

RODZAJ USŁUGI CENA
Montaż umywalki od 130 zł
Montaż miski WC od 180 zł
Montaż baterii (stojącej lub ściennej) od 130 zł
Przetykanie WC, wanny, brodzika, umywalki, zlewu od 150 zł
Przetykanie pionów i poziomów kanalizacyjnych od 350 zł
Naprawa wycieku z instalacji od 150 zł
Naprawa spłuczki WC (wolnostojący / w zabudowie) od 65 zł

* Przedstawiony wyżej cennik ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa. Dokładny koszt każdej usługi ustalany jest po rozmowie z Klientem.

Hydraulik Warszawa Cennik - Opinie Klientów z Warszawy

Konkretny hydraulik, dobrze wykonana praca i co najważniejsze cena adekwatna do jakości i czasu realizacji zlecenia. Polecam. Warto zaufać temu Panu.

Maciej

Szybka reakcja na zgłoszenie awarii, dojazd do mnie w niespełna 40 minut. Wyciek z instalacji wodnej usunięty, a więc jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam usługi tego hydraulika. Naprawdę zna się na swojej pracy, a cena podana w cenniku nie odbiegała od wyceny, którą mi przedstawił.

Anna

Zleciłem montaż nowej umywalki wraz z baterią w mojej łazience. Pan hydraulik stawił się o umówionej godzinie, z narzędziami i muszę przyznać, że praca poszła bardzo gładko i sprawnie. Fachowiec z prawdziwego zdarzenia, miły i konkretny, a co niemniej istotne wycenia realnie swoje usługi.

Grzegorz

ZADZWOŃ TERAZ